» Kendingez » Forum » GÜNDEM » Admin'den Mesaj Var !!!

Admin'den Mesaj Var !!!

Sevgili Gezi Dostlarım,
Kendingez.com uzun yılların birikimiyle, yola çıkacak olan binlerce kişiye kaynak oldu, içeriğinde 4000 den fazla gezi yazısıyla gidecekleri, gittikleri coğrafyalara ışık tuttu.

İlk yazılarını burada yazan bir çok gezgin, kendi seyahat bloglarını açtı, kitaplar yazdı,dostluklar kurdu.
Açıldığı 2007 yılından itibaren her geçen gün içerğini büyüterek, eşsiz bir kaynak haline geldi. Fakat aradan geçen 7 yılda teknolojinin gerisinde kaldı.

Her ne kadar teknolojik olarak yenilemek istesemde, önüme çok sayıda farklı engeller çıktı. Çıkan engeller ve bu kadar emeğin hak etttiği değeri görmemesi beni hep üzdü ve üzüyor. Zaman zaman siteyi kapatmayı düşündüğüm oluyor.  Fakat, bukadar emeği, buradan faydalanan insanları,kurulan dostlukları  düşündükçe buna cesaret edemiyorum.

Siz takipçilerim ve üyelerimden  istirhamım,
Gezi yazıları, fotoğraflar ekleyerek, forumda konular açarak, sosyal medyda linklerimizi paylaşarak, siteye dinamik katmanız ve bu vesileyle destek olmanız.
Bir taraftan da sitenin yenileme gayretleri devam ediyor. Bu aşamada, sitede olmasını veya olmamsını istediğiniz, olumlu veya olumsuz eleştirdiğiniz, siteyle ilgili her türlü fikir ve görüşünüzle katkı sağlamnızıda fazlasıyla önemsiyorum.

Kendingez.com'u; takip eden, okuyan, desteğini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimle.
Yolunuz Hiç Bitmesin.
Admin

gunescaner
07-11-2014
Böyle güzel bir siteyi kapatmak, yazık olur. Zorlu olduğunu tahmin ederim ama gerçekten içinde yaşanmışlıklar var.Sizin gibi gönüllü emek veren insanlar sayesinde güzel şeyler yaşanıyor. Size teşekkür ediyorum ve kolaylıklar diliyorum. Site kapanmasın lütfen. Selam, sevgi..