» Kendingez » Forum » KENDİNGEZ.COM GEZİ VE ETKİNLİKLERİ » Catania-Bilbao- bordo

Catania-Bilbao- bordo

Sevgılı dostlar salzburg-munıh gezımız harıka gectı yazılar 1-2 gune kadar yuklenıcek. Ekım ayı ıcı bu 3 yerden hangısını tavsıye edersınız?
enisnuhoglu
26-05-2015
Catania-Bilbao- bordo
Sevgılı dostlar salzburg-munıh gezımız harıka gectı yazılar 1-2 gune kadar yuklenıcek. Ekım ayı ıcı bu 3 yerden hangısını tavsıye edersınız?
hüseyin inceoğlu
28-05-2015
merhababalar
ekim ayı için Sicilya güneşi size çok iyi gelebilir. Catania gidiş, Palermo dönüş bir bilet alın, bir araba kiralayın. Catanita, siracusa, Noto, Etna, Taormina, Lipari, Cefalu, Trapani, San Vitola Capo, Erice, Palermo hattında büyüleyici bir tatil yaşayın. İyi tatiller.
arkutbay
29-05-2015
Üçü de olur , Sicilya harika olur , hatta Bordo ile Bilbao birlikte bile olabilir Enis arkadaşım .
enisnuhoglu
02-06-2015
Fikirler için teşekkür ederim.89 euro gıdıs donus thy catania gorunce artık zamanı dedım ve aldım:) artık catania çalışmaları başlasın:))
gezmen
03-06-2015
Merhaba, 29 ekimde ben de Sicilya'da olacağım.Öneri ve tavsiyelere açığım. :)
arkutbay
03-06-2015
Bir göz atın . Sicilya'da araba kiralamak istemezseniz ana şehir ve kasabalar için en kolay ulaşım trenitalia.com . Catania ve civarı için otobüsler interbus.it .
enisnuhoglu
04-06-2015
Arkutbay hocam,tren catania-palermo arası iyi bir alternatif mi sizce?
arkutbay
04-06-2015
Catania'da kalacaksanız yapacağınız en uzak mesafe Catania-Palermo diye düşünün . Bence tren en çok burada işe yarayacak , Palermo'da istasyon şehrin merkezinde . Siracusa'ya mutlaka gidin , trenle çok kolay , Ortigia adasına -köprüyle yürüyerek geçiliyor , uzak bir yer değil- geçersiniz , yarım gününüzü alır , öğleden sonra dönülür . Taormina'yı görün ama burada otobüsü araştırın , sanırım istasyon kasabaya uzakta . Bu şehir ve kasabaları gezin çünkü Catania öyle uzun uzun kalınıp gezilecek bir yer değil , otelden akşam yemeğine gidene kadar şehri gezmiş olursunuz . Akşam yemekleri için Catania yazımı okumuşsundur , gerçekten çok iyi ve ucuzdular , değerlendirin derim . Sevgiler ...
bora arasan
15-06-2015
Tren yavaş hocam, otobüsü kullanın derim. Sirakusaya otobüs. Bence Katanyada inin ama Palermoda kalın.
hüseyin inceoğlu
17-06-2015
Sicilya için en uygun seçenek kesinlikle arabadır. Bazı yerlere tren ulaşmaz. Siracusa, Noto güneyde görün. Arkadaşıma katılıyorum Catania ve hatta Palermo öyle aman aman yerler değil. Taormina , Lipari adası, Cefalu, San Vito la Capo ; erice sicilya nın olmazsa olmazıdır. Arzu ederseniz bana özelden yazabilirsiniz . Daha detaylı bilgi vermeye çalışırım.
enisnuhoglu
13-07-2015
Manganelli Palace 3 yıldızlı otel Bu tesis Via Recalcaccia 2, 95131 Katanya, İtalya değerli dostlar katanya için nasıl bir otel sizce??
arkutbay
23-07-2015
Otel kalitesi olarak birşey diyemem ama konum olarak harika , rahatlıkla tercih edilebilir Enis arkadaşım.
enisnuhoglu
23-07-2015
sayın hocam teşekür ediyorum.1 i iniş 2 3 4 5.gun ucak. catania ınıs kalkıs. nasıl planlasam sızce catanı 2 palermo 2 dedım ama taormına ve cefulu de mı kalsam?
NEŞE
24-07-2015
Sevgili Enis,biz Cefalu da bir hafta kalıp,tüm adayı dolaşmıştık kiralık arabayla..Cefalu dan Palermo ya kısa bir tren yolculuğu ile gittik,arabayı götürmedik,park yeri hep sorun..Biletler ucuz ve tren keyifli..
arkutbay
25-07-2015
Taormina ve Cefalu bence adanın incileri . Şehirlerde kalmak yerine tercih edilebilir , çok güzel de olur ama belki biraz daha pahalıya malolacaktır . Sevgiler .
enisnuhoglu
27-07-2015
hocam cok tesekkur ederım, bir türlü karar veremıyorum,şehirlerde(catania-palermo) kalıp cefulu ve taormina ya mı gunluk gıtsem yada tersi:) bu arada sony dsc qx 100 diye bir cihaz aldım incelemenizi tavsiye ederim Sayın hocam
NEŞE
28-07-2015
Büyükşehir insanı yorar...Küçüklerde kal,büyüklere günübirlik git derim...Daha öncede yazdığım gibi Cefalu dan Palermo ya trenle çok kolay...Taormina ya bayılacaksınız,harika bir yer...Adanın kuzeyi ve güneyinde müthiş Yunan tapınakları var,zaman kalırsa belki gezersiniz...Palermo ya araba ile gidilecekse,Palermo nun 12-13 km. dışında Mondello adında bir plaj kasabası var,heryer plaj ve güzel deniz mahsulleri lokantaları var...Tavsiye ederim Enis..Palermo nun hemen dışındaki Monreale katedrali de kaçmaz...
enisnuhoglu
28-07-2015
Neşe hanım Mondello hemen radarımda kulağa harşka geliyor hemen bakıyorum maps den:)
arkutbay
28-07-2015
Enis arkadaşım , bu konsept son zamanlarda çok moda ama pahalı bir oyuncak . Güle güle kullan , ışığın bol olsun .
enisnuhoglu
29-07-2015
Hocam dikkat etmişseniz bizim tatil gezilerimizde,fotoğraflarımız hep 3 kişi.Elif-ben ve lowepro çantam:)Kucağımda bebek gibi.venedikte 40 derece yanımda mısırda 50 derece de ha keza.Harika fotoğraflar için katlandım 8 sene.Geçen Salzburg gezimizde aldığımız selfie çubugu hayatımı değiştirdi.Bizi çekebilir misiniz? stresi yaşamadım.Eşimle sen rica et ben ediyim,ay gitti adam vb yaşamadık. 30 cep telefonuyla 600 de nikonla çektik.Çervceye giren 5 fotunun 4 ü selfiler oldu.Tek sorun goruntu kalıtesı ve gece çekimi yapamamaktı.Bu urun harık hocam.Banka oturun karısya koyun bunu wıreless ceptelefonunuz elınızde bakın poz verın ceptelınızden cekın.ACtıon cam ıcın bır monopod u var cok saglam .selfi cubukları gıbı telefon zırt pırt kaymıyor.Size şiddetle tavsıye ederım.Nikon ayarında enstantane ve dıyagram oncelık cekıle yapabılıyorsunuz.gece plaşşsız aynı fotoları çeıkıyorum.
enisnuhoglu
29-07-2015
Profıl fotografımda elif -ben ve lowepro gorunuyor:)