» Kendingez » Forum » GEZMEK İÇİN GEREKLİ BİLGİLER » Hangi havayolu şirketi?

Hangi havayolu şirketi?

Hangi havayolu şirketleriyle yolculuk yapmayı tercih ediyorsunuz? Memnun kalmadıklarınız hangileri? Neden?

nevra
25-07-2008
Hangi havayolu şirketi?

Hangi havayolu şirketleriyle yolculuk yapmayı tercih ediyorsunuz? Memnun kalmadıklarınız hangileri? Neden?

cherkesh
26-07-2008
AIRFRANCE    benim   havadaki  tecrübelerimin  en kötüsü ,  bedave  bile  olsa bir  daha  kesinlikle  onlarla  uçmam .
QUANTAS  ve   BRITISHAIRWAYS   ile   uçarken gerçekten  zevk  aldım .  En  azından  güleryüzlü ve  profesyoneller .
elnino
07-10-2008
arkadaşlar aldığım bilgiye göre alitalia batmak üzereymiş hatta bi ara iflas etmiş italya devleti yardımda bulunmuş bundan bi kaç sene önce. ama adamlar inatla batmaya devam ediyor. yakında ellerinden bilet satma sertifikaları alınacakmış. uçaklarını bu ara kaldırıyorlar ama şunu söyleyeyim. alitalia ile şu ara yurt dışına gidiş dönüş bileti almış olan varsa hemen iptal ettirsin. hani belki gider ama geri dönemeyebilir :)
camkenari
07-10-2008
italyaya giderken myair'i, baselden dönerken easyjet'i kullandık. ikisi de yow-cost şirketler olmasına rağmen hiçbir problemle karşılaşmadık.erken rezervasyondu çok uygun biletler bulabilirsiniz.tavsiye ederim =)
justinian
07-10-2008
İki senedir yaptığım seyahatlerde Milan üzerinden gidip döndüm. Bence de Sabiha Gökçen'den ucuza Milan uçuşları yapan Myair çok faydalı bir şirket. Yalnız Mistral Air ile paslaştığı için bazen rötar yapabiliyor.

Bu sene Milan'dan Sevilya'ya gitmek ve Barselona'dan Milan'a dönmek için ilk defa Ryanair ile uçtum. Bence Ryanair bu ucuz uçak şirketlerinin piri... Bir dakika rötar yapmadan havalanıyor. Üstelik havaalanlarının apronlarında yanyana 7-8 tane Ryanair uçağı görebiliyorsunuz. Alışveriş merkezlerinin önündeki taksiler gibi dizilip kaptıklarını götürüyorlar :-) Şaka bir yana, Ryanair güçlü bir şirket. Türkiye'ye bir gelse THY görür o zaman, bakalım 1 milyara ispanya yolcusu bulabiliyormu?!
OyaÖzgen
05-11-2008
Ben herşeye rağmen seferi olan her nokta için THY'den vazgeçemem:))
BÜLTER
07-11-2008

.....

abt_smyrna
07-11-2008
Atlas Jet mil programı sayesinde rahat bir ulaşım sağlıyor.
Bepanthol
26-01-2009
AtlasJet ile hep korkulu yolculuklar yapmışımdır.
chupachups
08-06-2009
airfrance hiç değil
geziver
14-01-2010
biz ryan air ile avrupada gidecegimiz yerlere gidiyoruz her zaman dakik ve cok guzel...fiyati da cok cazip...isvece iki kisi 30 euroya gidis - donus gittik mesela:))
incialp
19-05-2010
benim simdiye kadar uctugum en kotu havayolu Alitalia. sirket ozellestikten sonra personel isini kaybetme korkusuyla daha dikkatli gibi ama yine de kotu. THY iyi ama personel giderek kotulesiyor. avrupa icinde Ryan air cok hesaplı. barcelonaya gidis donus 20 euro'ya ucmustum. hicbir beklentiniz olmadan dolmus hesabi binip inebilirsiniz.
creator
02-06-2010
Öğrenci iseniz ve de 25 yaş altı iseniz Anadolujet diyorum. Jetgenç diye bir olay çıkarmışlar, öğrencilere ciddi anlamda fırsatlar sunmuşlar. Mesela her bilet öğrencilere 25% indirimli. Ayrıca üyenin telefon numarasıyla alınan her 10 bilete üye 1 adet bedava bilet kazanıyor. Mesela seyahat eden yakınlarınıza biletlerini alırken sizin telefon nuramanız ile almalarını rica ediyorsunuz. Sonra da oturduğunuz yerden bedava bilet kazanıyorsunuz :)
blackbird
17-09-2010
blu-express istanbul'dan roma ve milano'ya gitmek için iyi bir alternatif.bagaj sınırı yüksek,fiyatları makul.uçakları eski ama idare eder durumdalar. ryan air ucuz olmasına rağmen 10 kg'lık tek kabin bagajı,ekstra bagajlar için check in'lerde 35 euro ekstra ücret alması,iniş ve kalkışlarının gerçekleştiği havalimanlarının şehirlere çok uzak olması bakımından çok kötü.o ucuz koltuk fiyatları bagajınızın sizden pahalıya uçmasıyla pahalı bir firmaya yaklaşıyor pegasus fazlasıyla rötar yaptığı halde konforlu ve iyi. vueling de ispanya kalkışlı uçuşlar için iyi bir seçenek.uçuşlar çok pahalı değil ama yine 10 kg kabin bagajı uygulamasıyla benden eksi not alan firmalardan biri.