» Kendingez » Forum » GÜNDEM » Yazı Girişi ve Fotoğraf Ekleme

Yazı Girişi ve Fotoğraf Ekleme

Merhaba,
Explorer ve diğer browserlardan siteye yazı ve fotoğraf ekeleme sorunları çözüldü. Explorer'dan fotoğraf ve yazı eklemek isteyen üyelerimiz, editörün gözükmediği durumda, uyumluluk modunu aktif etmeleri gerekmektedir. Bir kez tıklandığından,ayarlar kaydedilir. İlgili görselleri aşağıdaki fotoğraflarda paylaşıyorum.
Selamlar,

gezmen
24-10-2012
Yazı Girişi ve Fotoğraf Ekleme
Merhaba,
Explorer ve diğer browserlardan siteye yazı ve fotoğraf ekeleme sorunları çözüldü. Explorer'dan fotoğraf ve yazı eklemek isteyen üyelerimiz, editörün gözükmediği durumda, uyumluluk modunu aktif etmeleri gerekmektedir. Bir kez tıklandığından,ayarlar kaydedilir. İlgili görselleri aşağıdaki fotoğraflarda paylaşıyorum.
Selamlar,

Midgard
24-10-2012
Teşekkürler, elinize sağlık. Peki böyle bir durumda Chrome'da ne yapmak gerekiyor, Uyumluluk Modu'na ait bir şey bulamadım yazı girişi bölümünde. Firefox kullanıyorum yazı girişi için, ama Chrome her açıdan daha çok işime gelir eğer öğrenebilirsem. :)
NEŞE
24-10-2012

Midgard tam adamına sordun,ben bu yaştan sonra explorer dan başka kuş tanımıyorum...Ben de bu akşam bir deneme yapacağım Sakız yazımı yüklemeye çalışacağım,bakalım başıma neler gelecek ? Gezmen in örnekle gösterdiği iş zaten hep başıma geliyordu,köşedeki "kırtıklı sayfa" ya tıklayınca normal yazı girişi açılıyor...Sen nasıl çözeceksin merak ettim,belki Explorer yükleyeceksin...

NEŞE
24-10-2012
Evet,Midgard çok haklısın,CHROME dan yazı girişine girdim,köşede "kırtıklı sayfa" ikonu çıkmıyor,dolayısı ile sayfa yazı girişine uygun hale gelmiyor,en iyisi explorer yükle,öyle giriş yap...
Midgard
24-10-2012
Evet Neşe Hanım, ben de her yerini kurcaladım Chrome'un ama bulamadım bir çözümünü. Ya firefox'tan devam edeceğim ki gitgide daha çok ağırlaşıyor niyeyse, ya da dediğiniz gibi Explorer'dan gireceğim, o Firefox'tan daha iyi olacak gibi duruyor. Teşekkür ederim. :)
tutu...
02-11-2012
Yazı girişini tıkladığımda ''açılır pencere engellendi'' ile karşılaşıyorum ?
Midgard
02-11-2012
Seçenekler gibi bir kısım olması lazım "açılır pencere engellendi" uyarısının çıktığı noktada. Oradan, "açılır pencerelere izin ver" seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.
enisnuhoglu
06-11-2012
yeni forum konusu nasıl acıyoruz arkadaslar? milano da kalınıcak hesaplı merkezı ve cocuk yatagı olan otopark ı olan bır otel bulmam lazım.Arac kıralayarak yapmayı planladıgımız mılano-nice rotası için?yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım
NEŞE
06-11-2012
Sevgili Enis,neden arabayı ilk günden kiralıyorsun ?Milano ya uç,2 gün şehri gez,ayrılacağın sabah arabayı alırsan şehirde araba derdinden kurtulursun..Her yere metro ile gidebilirsin,ulaşım kolay.Havaalanından şehire shuttle bus ile gelir,Merkez istasyonda (stazione centrale)inersin ve 10 dk.çek çek vailzle yürüyerek CASA MİA otele gelirsin...Milano da oteller çok pahalı,bu otel en ucuz ve merkezi olanlardan ,2 gece kalınabilir...Yer ayırtmadan önce Türk sitesi tatil.com a bakıyorsun değil mi ?Bazı oteller Booking.com dan ucuz ve taksitle...Casa Mia ,booking.com da vardı...bir bak bakalım....Şimdi gelelim yeni forum konusuna :En tepede solda büyük harfle "GÜNDEM" yazıyor,üzerine tıkla,ve en sağda ,üst şeritte yer alan "yeni konu ekle" ye tıkla...Sevgiler...Milano konusunda bir öneri :Avis in istasyonda şubesi var,otele yakın....
enisnuhoglu
06-11-2012
sayın hocam planımız ıkı aıle toplam 5 kısı(4 yetişkin 1 cocuk)torınoya ınmek.o gun torınoyu gezıp arabayla aksama mılano.3 gun mılano ve cevresını como vb.gezıp sonra genova menton uzerınden nıce e gıtmek.orda da 3 gun arabayla monako cannes bv yerlerı gezmek.o yuzden havalanında hemen arac kıralıcam.
NEŞE
06-11-2012
Şimdi araştırdım,tatil.com dan taksitle alabileceğin oteller buldum,parking durumuna bakmadım ama isimleri vereyim,akşama araştır...hepsininyeri şahane,fiyatları ile yazıyorum.
   CRİSTALLO-52 €
  SOPERGA-56 €
   İBİS-CENTRO-62 €
   GRAND HOTEL PUCCİNİ-65 €
 Ayrıca,booking .com dan CASA MİA ya baktım,69 € çıktı...Program nefis,bu bölge şahanedir....ahh...çok güzel....Sevgiler..
arkutbay
06-11-2012
Enis arkadaşım , bu rotada demiryollarını da ciddi olarak düşün . Söylediğin şehirler araba ile gezilecek kadar büyük değil . Attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmez . İstasyonlar ve terminaller şehrin içinde . Yürüyerek daha çok yer görebilirsin .
enisnuhoglu
06-11-2012
sayın arkutbay bende sızın gıbı dusunuyorum ama  aıle kararı  otomobil ile ozgurce autogrillerde ozgurce durarak gezmek oldu:)Nese hocam herzamankı gıbı harıkasınız tesekkur ederım..
tutu...
22-07-2013
Bu link yazı girişinde karşılaşılan uyum sorunu ile başlamış, sonra yön değiştirmiş ama ben başa dönüyorum yine. Chrome'la yazı girişinde problem yaşanmıyor mu? Ben yaşadım ve explorer'dan yazımı düzenledim. Chrome'la yazı girişi yapabilmem için ne yapmam lazım ?
gezmen
23-07-2013
Malesef Chrome için şuan çözüm yok. Explorer'dan yüklemek gerekiyor. Siteyi yenilediğimizde tüm browserlardan yükleme yapılabilecek.
tutu...
24-01-2014
6 Ay aradan sonra yeni bir yazı yükleyeyim istedim, yine teknik bir sorunla karşılaştım. Chrome'dan hala yükleme yapılmıyor sanırım, o tamam. Ama explorer'dan giriş yapayım dediğimde de sayfa mavi bir fonla kalıyor, açılmıyor. Daha önce sorun olarak yazdığım, ''açılır pencere engellendi'' diye de bir yazı yok bu kez. Uyum ikonunu tıkladım, ne yaptıysam boş. Editörden yardım bekliyorum ....
gezmen
24-01-2014
Merhaba, explorerın 11 versiyonu ile ilgili bir durum olabilir. Explorer'da sağ tarafta bulunan çark şeklindeki ikonu (araçlar) tıklayıp, internet explorer hakkında seçeneğini tıklayarak versiyonu kontrol edebilir misiniz. Maalesef bazı sorunlar var, site ile ilgili çalışmalara başladık. 2 aya kadar yepyeni tasarımla, çok daha kolay ve sorunsuz yüklemeler yapılabilecek. DEsteğiniz ve paylaşımlarınız için teşekkürler.
tutu...
24-01-2014
Merhaba, sağdaki çarkı tıkladığımda 2 seçenek çıkıyor. Ama int.exp.hakkında seçeneği yok. Arama ayarları, gelişmiş arama ve web geçmişi seçenekleri var.....Sizi de uğraştırmayayım, ben 1-2 ay daha chrome'u beklesm daha iyi olacak galiba :)
enisnuhoglu
24-01-2014
Lütfen mozilla dan yükleyin 10 sanıye almaz..
tutu...
24-01-2014
Teşekkür ederim, Mozilla iyi fikirdi. Yazıyı yükledim yüklemesine de, bu kez fotoğraflar yüklenmedi. Ben de yazı arasına üç tane koydum, sadece...